Wydrukuj to Strona

REKLAMA

Pracownicy działu marketingu Telewizji Orlica pomogą Państwu dobrać odpowiednie media, zaplanować skuteczna kampanię reklamowa, zadbać o wizerunek firmy, wyprodukować spoty, filmy i inne materiały reklamowo-promocyjne. Nasze atrakcyjne ceny produkcji i emisji reklam powodują, że Klienci w rozsądny sposób przekonują odbiorców do korzystania ze swoich usług. Ich produkty dzięki temu promują markę firmy. Gwarantujemy, że u nas można zrobić to solidnie, skutecznie i tanio. Jeśli są Państwo zainteresowani reklama w Telewizji Orlica prosimy do nas zadzwonić, a my udzielimy odpowiedzi na wszystkie pytania i prześlemy cennik reklamowy.

Forma
reklamy
Opis i specyfikacja
techniczna
Cena
brutto za miesiąc emisji

Reklama, spoty250 zł – emisja

Relacja z wydarzenia250 zł – emisja

Buton

Opis: Animowany lub statyczny
prostokąt reklamowy. 

100 zł

Rozmiar: 170×80 pikseli

Waga: do 8kb

Format: JPG, GIF, SWF

     

Rectangle

Opis: Zbliżona do kwadratu forma
reklamy bannerowej

150 zł

Rozmiar (300×196) pikseli

Waga: do 25 kb

Format: GIF, JPG, SWF

Reklama u nas to zapewniony dostęp do dziesiątek tysięcy odbiorców. To więcej niż prasa lokalna, a ceny reklamy są znacznie niższe. Internet jest przyszłościowym medium i oferuje doskonałą drogę do poszukiwanych odbiorców i powiększeniu ich liczby. Przekonało się o tym już wielu naszych Reklamodawców, często po pierwszej emisji wznawiając reklamę na kolejne okresy.
Zapraszamy do kontaktu, odpowiemy na każde pytanie. Dane kontaktowe naszych specjalistów znajdą Państwo na stronie Kontakt.