Wydrukuj to Strona

KONKURSY

243762_aio-osiedle-bogow_p08_900Już od piątku w kinach nowy film animowany „Asteriks i Obelix: Osiedle bogów”. Zapraszamy do udziału w konkursie.

Aby wziąć udział w konkursie należy odpowiedzieć na pytanie: Którym z bohaterów komiksów i filmów o Asteriksie i Obeliksie chciałbyś zostać? Uzasadnij odpowiedź.

Odpowiedzi należy nadsyłać na adres info@tvorlica.pl do 6 marca do godziny 22:00. W temacie prosimy podać: Asteriks i Obeliks: Osiedle bogów.

———————————————-
KONKURS Zaproszenia na maraton z filmami „UPROWADZONA”
Aby wygrać zaproszenia trzeba do czwartku 8 stycznia wysłać na adres info@tvorlica.pl
, w którego treści nalezy podac imie nazwisko numer telefonu kontaktowego i odpowiedziec na pytanie. „który z członków rodziny głównego bohatera zostaje porwany w I części cyklu?”
taken bannery_1024x768

———————————

KONKURS – DO WYGRANIA PŁYTA „ENEJ”
Konkurs został rozwiązany płytę wygrał:
Piotr Buczowski – Wrocław
Nagrodę wyślemy pocztą
Telewizja Orlica wspólnie z zespołem „ENEJ” zaprasza państwa do wzięcia udziału w konkursie. Do wygrania jest najnowsza płyta zespołu „ENEJ”. Osoby które wyślą e-maila na adres: info@tvorlica.pl z odpowiedzią na pytania konkursowe podając swoje imię i nazwisko, adres i numer telefonu mogą wylosować płyte zespołu „ENEJ”. Na e-maile czekamy do 28 maja 2012r.
ODPOWIEDŻ NA PYTANIA:
1. Po raz który zespół „ENEJ” występował na scenie w Bystrzycy Kłodzkiej ?
2. W którym roku ogłoszono Św. Floriana patronem Bystrzycy Kłodzkiej ?

——————————-
KONKURS CINEMA 3D
Poprawna odpowiedź na pytanie: Którzy z aktorów wcielili się w rolę Brunera i Klossa w wątkach wojennych w filmie Patryka Vegi „Hans Kloss – stawka większa niż śmierć”.
Odpowiedź brzmi:
Tomasz Kot i Piotr Adamczyk

Wyłoniliśmy zwycięzców Konkursu Cinema3D.
1. WERONIKA KRAWCZYK – KŁODZKO
2. EMILIA BOGUSZ – BARDO

Zwycięzcom gratulujemy!

BILETY DO ODBIORU W KASIE KINA CINEMA 3D
——————————
Telewizja Orlica wspólnie z kinem Cinema 3D w Kłodzku zaprasza państwa do wzięcia udziału w konkursie. Do wygrania jest 2 podwójne wejściówki do kina. Osoby które wyślą e-maila na adres: info@tvorlica.pl z odpowiedzią na hasło konkursowe podając swoje imię i nazwisko, adres i numer telefonu mogą wylosować podwójne wejściówki do kina Cinema 3D w Kłodzku. Na e-maile czekamy do 31 marca 2012r.
ODPOWIEDZ NA PYTANIE:
Którzy z aktorów wcielili się w rolę Brunera i Klossa w wątkach wojennych w filmie Patryka Vegi „Hans Kloss – stawka większa niż śmierć”.

———————————————————————-
ROZWIĄZANIE KONKURSU
Odpowiedź brzmi:
Zbigniew Rybczyński, Janusz Kamiński (dwukrotnie), Ewa Braun, Allan Starski, Andrzej Wajda, Roman Polański i Jan A. P. Kaczmarek.

Wyłoniliśmy zwycięzców Konkursu Cinema3D.
1. IRENEUSZ DEREŃ – BYSTRZYCA KŁODZKA
2. EWELINA LEWANDOWSKA – WOLANY

Zwycięzcom gratulujemy!

BILETY DO ODBIORU W KASIE KINA CINEMA 3D

Telewizja Orlica wspólnie z kinem Cinema 3D w Kłodzku zaprasza państwa do wzięcia udziału w konkursie. Do wygrania jest 2 podwójne wejściówki do kina na seanse 3D. Osoby które wyślą e-maila na adres: info@tvorlica.pl z odpowiedzią na hasło konkursowe podając swoje imię i nazwisko, adres i numer telefonu mogą wylosować podwójne wejściówki do kina Cinema 3D w Kłodzku. Na e-maile czekamy do 24 lutego 2012r.
ODPOWIEDZ NA PYTANIE:
Wymień polskich twórców filmowych, którzy otrzymali amerykańską nagrodę Akademii Filmowej – Oskara.