«

»

Wydrukuj to Wpis

ŚMIERTELNY WYPADEK NA K46 W LASKACH – DROGA ZABLOKOWANA.

doba_pl_91748-d6a4dd64fb2e58845eafb136d3357f35_1280x720W poniedziałek 3 września po godzinie 13:00 na K46 między Złotym Stokiem a Kłodzkiem doszło do śmiertelnego wypadku

z udziałem samochodu osobowego i samochodu ciężarowego. Droga jest całkowicie zablokowana.

[KOMUNIKAT POLICJI]

– W osobowej skodzie podróżowało dwóch obywateli Rosji. Ze wstępnych informacji wynika, że na prostym odcinku drogi kierujący zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się czołowo z samochodem ciężarowym. Kierowca samochodu ciężarowego nie odniósł poważnych obrażeń, kierowca skody zginął na miejscu, natomiast pasażer został przetransportowany Lotniczym Pogotowiem Ratunkowym do szpitala – informuje kom. Ilona Golec z ząbkowickiej policji.

Zdarzenie miało miejsce za miejscowością Laski w kierunku Kłodzka. Droga w chwili obecnej jest całkowicie zablokowana na miejscu interweniowało Lotnicze Pogotowie Ratunkowe, służby ratunkowe prowadzą w dalszym ciągu działania. Śmiertelną ofiarą jest jedna z osób podróżujących samochodem osobowym druga osoba została przetransportowana śmigłowcem do szpitala. Kierujący samochodem ciężarowym nie doznał groźnych obrażeń.

Kierujący muszą liczyć się z utrudnieniami które mogą potrwać kilka godzin.

Zalecany objazd dla podróżujących w kierunku Kłodzka:
Złoty Stok – Kamieniec Ząbkowicki – Bardo – Kłodzko.